Neteller Kasyna Online 2022

Najlepsze kasyna online akceptujące Neteller:

1
100% DO 1000 ZL Bonusu Powitalnego
2
Bonus Na Start 100% Do 1,250 PLN

Metoda płatności Neteller to jeden z najstarszych e-portfeli używanych na świecie. Założony już w 1999 roku, od tamtej pory zdobył szerokie grono użytkowników i jest rozpowszechniony również w Polsce. Ta metoda umożliwia elektroniczne przelewy, pozwalając na błyskawiczne dokonanie depozytu i bardz szybką wypłatę wygranych w wielu kasynach internetowych. Zobaczcie dlaczego warto korzystać z tej metody płatności, stosowanych przez najlepsze kasyna online.

Zalety i wady Neteller:

Zalety:

  • Można otrzymać kartę plastikową i wirtualną do konta
  • Pełna obsługa po polsku
  • Dostępne także w formie aplikacji

Wady:

  • Neteller nie jest akceptowany przez wszystkie kasyna
  • Dodatkowe prowizje za wymianę środków na inne waluty
  • Opłata 2,5% za wpłatę na konto Neteller

Opcje depozytu Neteller w kasynach online

Aby zasilić konto w kasynie za pomocą tych płatności należy najpierw zarejestrować konto Neteller. Zajmie wam to dosłownie kilka minut i w formularzu rejestracyjnym podajemy tylko najbardziej podstawowe dane. Oczywiście później niezbędna będzie ich dodatkowa weryfikacja, na przykład przez przesłanie dokumentów takich jak skan dowodu osobistego czy potwierdzenie adresu zamieszkania.

Doładowanie konta Neteller można następnie wykonać za pomocą jednej z wielu metod płatności. Wśród klientów z Polski najpopularniejsze to Blik, karta bankowa, przelew bankowy, Klarna, Skrill czy Trustly. Z tymi przelewami wiążą się też opłaty, wynoszące standardowo 2,5% dla wszystkich metod płatności. Jeśli chcesz wymienić walutę, do kursu wymiany doliczane jest średnio 3,99% do międzybankowego kursu. Jest to podobna opłata jak w portmonetkach takich jak PayPal. Niższe kursy wymiany dotyczą klientów o wyższym statusie VIP.

Neteller stawia na bezpieczeństwo i serwis płatniczy oraz aplikacja zabezpieczone są połączeniem SSL. Dodatkowo można uruchomić też zabezpieczenie 2FA dla konta, dzięki czemu aby uzyskać dostęp niezbędna jest nie tylko znajomość hasła, ale także posiadanie telefonu właściciela konta. Ponadto Neteller jest regulowany przez Centralny Bank Irlandii i współpracuje z Mastercard, co dobrze świadczy o bezpieczeństwie i zaufaniu jakim obdarzają go organizacje.

Neteller nie obsługuje kodów podobnych do Paysafecard, chociaż istnieje ich pewien odpowiednik w postaci karty wirtualnej. Aby ją otrzymać, należy zaaplikować na swoim koncie. To karta prepaidowa, która umożliwia jeszcze bezpieczniejsze zakupy w sieci czy doładowania w kasynach online.

Neteller akceptowany jest przez wszystkie polskie banki. Bez problemu doładujemy konto Neteller przelewem bankowym z Polski, jak również odbierzemy wypłatę na konto. Neteller współpracuje nawet z szybkimi płatnościami elektronicznymi polskich banków, takimi jak mTransfer, za pośrednictwem bramki Przelewy24.

Wpłaty Neteller w kasynach online krok po kroku

Wpłatę w kasynie za pomocą wplata Neteller lub wypłatę dokonamy zaledwie w kilku krokach. Przedstawiamy poniżej, w jaki sposób dokonywane są wpłaty tą metodą płatności.

  1. Z listy dostępnych metod wybieramy na początek Neteller.

2. Następnie wpisujemy kwotę wpłaty, lub wybieramy jedną z sugerowanych kwot depozytu i klikamy przycisk wpłata.

3. Zostaniemy przeniesieni do logowania wplata Neteller, w którym należy wpisać dane konta – login i hasło. Po zalogowaniu się i zatwierdzeniu, wpłata powinna zostać dodana do naszego konta.

Wypłaty wygranych przez Neteller

Wypłaty dokonywane są w równie nieskomplikowany sposób jak depozyty. Wystarczy kliknąć „Wypłać” na koncie użytkownika kasyna. Następnie podajemy dane konta do wypłaty i zatwierdzamy. Przelew trwa bardzo krótko, ponieważ jest to elektroniczna portmonetka, jednak trzeba doliczyć czas na weryfikację transakcji przez pracowników kasyna. Ze względu na wymagania AML, tej metody możemy użyć do wypłaty tylko w tym przypadku, w którym wcześniej dokonaliśmy przy jej pomocy co najmniej raz płatności.

Alternatywne metody płatności wobec Neteller

Neteller to jedna z wielu elektronicznych portmonetek i na rynku znajduje się kilka alternatywnych wobec niej rozwiązań płatniczych.

Alternatywa do MuchBetterCzas przelewuOpłaty
PayPalNatychmiastBrak
SkrillNatychmiastBrak
ecoPayzNatychmiastBrak

FAQ Często zadawane pytania o Neteller: