Najlepsze kasyno z płatnością Bitcoin

Top Bitcoin Kasyna 2022:

1
100% DO 1000 ZL Bonusu Powitalnego
2
100% do 2,000 PLN +200 darmowych obrotów
3
BONUS POWITALNY 450 zł

Bitcoin jako metoda płatności nowej generacji

Bitcoin to nowa kryptowaluta, która powstała w 2009 roku. Jest to tak zwany nowy środek płatniczy nowej generacji. Jest to wyłącznie elektroniczna waluta, która nie posiada formy fizycznej i tym samym nie jest zależna od ekonomii, bo nie ma powiązania z żadną inna walutą i bankami centralnymi. Bitcoin jest całkowicie niezależny.

W Polsce kryptowaluta nie zdobywa jeszcze szerokiego uznania, ale najlepsze kasyna online akceptujące bitcoin są do dyspozycji graczy kasyn online. Zdarza się, że ludzie nie wiedzą czym w ogóle są bitcoiny. Kasyna chętnie wprowadzają kryptowaluty do swoich ofert i zachęcają do korzystania z nich. Niemniej jednak, niewiele kasyn jeszcze wprowadziło tę opcję dokonywania operacji płatniczych. Bitcoiny można przesyłać w każde miejsce bez żadnych opłat i pośredników. Dokonywanie płatności bitcoin w kasynach jest banalnie proste.

Wady i zalety płatności bitcoin w kasynach online

Plusy:

Całkowita anonimowość zarówno kasyna, jak i gracza. Ponieważ bitcoin nie jest regulowane przez żaden organ finansowy, niemożliwe jest sprawdzenie, kto dokonywał płatności bitcoin. Korzystając z portfeli bitcoin można całkowicie ukryć swoją osobowość przed wszystkimi i mieć pewność, że nikt nie może śledzić waszych transakcji. Żadne osoby trzecie nie mogą uzyskać informacji o twoim koncie i saldzie.

Płatności bitcoin w kasynach online są realizowane natychmiast. Dotyczy to obu sposobów: wypłat i wpłat. Kilka sekund zajmuje wypłata gotówki z konta w kasynie i jej zaakceptowanie przez dział płatności.

Bitcoin jest niezależne od przepisów prawnych i ekonomicznych. Nie jest to nielegalny serwis płatniczy, ale niezależny. Zapewnia on klientom niezależność, co oznacza, że trudno jest śledzić, czy ktoś gra w kasynach online czy nie. Jest to świetne rozwiązanie dla graczy z Polski, którzy poszukują nowych metod płatności, aby móc grać w zagranicznych kasynach.

Wady:

Mimo tego, że bitcoin to najpopularniejsza kryptowaluta, wciąż jeszcze jest trudno znaleźć kasyna, które przyjmowałyby płatności bitcoin. Zdecydowanie nie dominuje na rynkach hazardowych i nie jest tak popularny jak karty kredytowe, kasyna online bank transfer i e-portfele. 

Brak zwrotów na konto i obciążeń zwrotnych. Wykorzystując płatność bitcoin nie ma możliwości anulacji transakcji lub zwrotu kosztów, jak przy wykorzystaniu kart kredytowych czy debetowych.

Niestała wartość. Obecnie bitcoin rośnie w siłę, ale to nie oznacza, że taka sytuacja będzie się utrzymywać na stałe. Nigdy nie wiadomo, kiedy wartość bitcoina może spaść.

Jak istnieją opcje wpłacić bitcoinów?

Aby dokonać wpłaty w kasynie za pomocą bitcoin musisz po pierwsze założyć portfel bitcoin. Działają one tak samo jak tradycyjne portfele elektroniczne, takie jak Skrill czy Paysafecard. Są bardzo łatwe w nawigacji i nie wymagają żadnych danych osobowych poza adresem email.

Kasyna online, które posiadają możliwość płatności w kryptowalutach zazwyczaj używają pośrednich serwerów do swoich transakcji. Należą do nich Cubits, BitPay lub SpectroCoin. Dokonanie wpłaty do kasyna opiera się na posiadaniu konta Cubits, które umożliwia zakup bitcoinów. Wszystkie kasyna z bitcoinami mają zintegrowany system, który gwarantuje szybką wpłatę.

Wpłacanie depozytu na konto jest natychmiastowe i nie wymaga żadnej dodatkowej opłaty. W momencie, kiedy zakładasz konto w kasynie, otrzymujesz swój adres bitcoin, z którego potem będziesz korzystać.

Aby zarejestrować bitcoin wystarczy po prostu podać swój email, nie ma potrzeby podawania danych osobowych. Dzięki temu można powiedzieć, że jest to jednocześnie anonimowa i bardzo bezpieczna metoda płatności.

Wpłata bitcoinów na konto w kasynie online

Bitcoin gwarantuje możliwość natychmiastowego wpłacenia środków na konto w kasynie. Przelew zostaje automatycznie rejestrowany w ciągu kilku sekund. Oto jak wygląda proces wpłaty bitcoinów w kasynie 22 bet:

  • Na początku zaloguj się na swoim koncie w kasynie, a następnie wyszukaj w opcjach płatności bitcoin. Proces wpłaty bitcoinów odbywa się w taki sam sposób, jak wpłaty z innych e-portfeli. Wybierze bitcoin jako metodę płatności.
  • Na ekranie wyświetli ci się następujący komunikat, który musisz zatwierdzić:

  • Po zatwierdzeniu komunikatu będziesz mieć możliwość przesłania bitcoinów ze swojego e-portfela na konto w kasynie.
  • 22 bet wyświetli ci kod QR i adres bitcoinowy, który został ci automatycznie nadany przy rejestracji w kasynie. Za pomocą tego adresu będziesz dokonywać wpłat w kasynie. Wpłacanie depozytu jest natychmiastowe.

Następnie wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić, a w ciągu kilku minut twoje pieniądze zostaną przesłane na konto. Program bitcoinowy połączy klucz publiczny kasyna online z twoim osobistym i z nadanym numerem bitcoina, który chcesz przesłać.

Wypłata środków z konta w kasynach online

Zdecydowaną zaletą bitcoin jest to, że pieniądze można wypłacić natychmiast w czasie rzeczywistym. Pieniądze możesz wypłacić na dwa sposoby: za pomocą przelewu na twój bitcoin portfel albo wysłać zgromadzone bitcoiny na swój osobisty adres założony w serwisie wymiany walut.

Upewnij się jednak przed wypłatą, że podałeś wszystkie dane zgodnie z prawdą, ponieważ przelewów bitcoinowych nie można cofnąć. Przetworzenie transakcji zajmuje dosłownie kilka sekund.

Jeśli zdecydujesz się przechowywać swoje bitcoiny w portfelu, pamiętaj, że ich wartość może się zmieniać bardziej niż inne waluty.

Alternatywne metody płatności

Pomimo faktu, że bitcoiny to bardzo zachęcająca forma płatności, niewiele kasyn obecnie decyduje się na jej wybór, dlatego polecamy ci również rozejrzeć się za alternatywnymi rozwiązaniami w kasynach online.

Możesz skorzystać z bardzo podobnej formy płatności – e-portfeli. PayPal jest najpopularniejszym e-portfelem w Polsce. Ostatnio coraz więcej operatorów kasyn używa tej metody płatności. Kolejnym portfelem jest Skrill, który umożliwia klientom przelewy pieniędzy w trybie natychmiastowym. Karta płatnicza jest również popularna w Polsce.

Alternatywne metody płatnościCzas oczekiwaniaDodatkowe opłaty
PayPalNatychmiastbrak
SkrillNatychmiastbrak
PaysafecardNatychmiastbrak

FAQ o Bitcoin Kasyna: